HABERLER
10.11.2016
Konya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Deprem ve Jeolojik Araştırmalar Merkezi Ekibi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen III. Uluslararası Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayına katıldı.

Geçtiğimiz yıllarda ulusal olarak düzenlenen çalıştay bu yıl uluslararası boyutta gerçekleştirildi. 8-10 Kasım tarihleri arasında Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Meclis Salonu’nda gerçekleşen Çalıştay'ın ilk oturumu açılış töreni ile başladı. Çalıştaya, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Ak Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Çevre Şehircilik Daire Başkanı Mehmet Ersan Aytaç ve çok sayıda davetli katıldı. Çalıştaya, Almanya, Japonya, Amerika, Filipinler ve yurt içinden akademisyenler katıldı..

© 2016-2019 KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK DAİRE BAŞKANLIĞI DEPREM VE JEOLOJİK ARAŞTIRMALAR MERKEZİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ